Kapat
Kapat
Matbaa, Grafik, Tabela ve Dijital Baskı Hizmetleri: Online Katalog İçin Tıklayın

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

2002 yılında Adem Akın tarafından kurulan ve 2008 yılında Nesim Akın’ın ortak olmasıyla beraber günümüze kadar sağlam adımlarla büyümesini sürdüren Kartvizit Matbaası, açıkhava reklam sektörüne Merkezi Topkapı 2. Matbaacılar sitesinde kaliteden ödün vermeden hizmet veren bir firma. Bünyesinde solvent ve eco solvent makineler bulunduran Kartvizit Matbaası, Makina parkurunu ve üretim kapasitesini, geliştirmektedir. 30 Kişilik deneyimli, üretim ve tasarım ekibi ile, kurumsal ve bireysel müşterilerine kaliteli ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Bünyesinde Endijital, Akin Reklam, ve 2019 Başlarında, Almanya Hannover ‘da 3. Şubesini Açarak Kartvizit Matbaası Dijital Baskı Sektöründe Hızlı Büyüyen bir markadır.


SOSYAL SORUMLULUK
Sosyal sorumluluk Firmamız tarafından bir kurum kültürü olarak benimsenmiştir.
Kartvizit Matbaası Olarak üretim süreçlerinin tüm Sağlığı ve Güvenliği yanı sıra müşterilerinin Sosyal Uygunluk ihtiyaçlarına göre ve küresel kriterlerini karşılayan fark olmasını sağlar.

KARTVİZİT MATBAASI OLARAK
Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini ve markamızın güvenilir imajını koruruz.
Çalışanlarımızla, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, rakiplerimizle ve ortaklarımızla ilişkilerimizde dürüst davranırız.
Açık görüşlülüğü, katılımcılığı, bireysel gelişimi teşvik eden adil ve şeffaf çalışma ortamı sunarız.
Hızlı hizmet anlayışı ve esnek yapımızla müşteri memnuniyeti odaklıyız.
İnsana, doğaya ve çevreye saygılıyız.
Şirketimizin uzun süreli varlığını korumak için akılcı riskler alırız.
Çalışanlarımızı şirket değer ve ilkeleri doğrultusunda memnun ederiz.

Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Düşüncelerinizi duymak ve aklınızdaki tüm soruları yanıtlamak isteriz!
Sosyal Sorumluluk

Genel Kalite Politikamız

  • Sosyal Sorumluluk
    Üretim süreçlerinin tüm Sağlığı ve Güvenliği yanı sıra müşterilerinin Sosyal Uygunluk ihtiyaçlarına göre ve küresel kriterlerini karşılayan fark olmasını sağlar.
  • İnsan Odaklı Çalışma
    İnsan odaklı bir yaklaşımla çalışanlarını geliştirir, yapılan her faaliyette kalite bilinci ve sorgulayıcı bakış açısını dikkate alan şirket kültürünü benimser.
  • Doğal Kaynak Kullanımı
    Tüm paydaşlarıyla birlikte, sosyal sorumluluklarının gereklerini yerine getirir ve sürdürülebilir doğal kaynakkullanımını destekleyecek şekilde üretimini gerçekleştirir.

Kaliteli İşçilik
Ekonomik Çözümler

Tesislerimizde üretilen ürünlerde genel kalite politikası gözetilmekte müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Üretimin her aşamasını takip edebilir, ilgili personelimizden bilgi alabilir, bizzat yerinde takip edebilirsiniz.

Sektörel Tecrübe
Sektörel Tecrübe
0YIL
Mutlu Müşteriler
Mutlu Müşteriler
0+
Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti
0%